ASIRLAB Akademi Bilim Sanayi ve Araştırma Laboratuvarı A.Ş.

ASIRLAB Akademi Bilim Sanayi ve Araştırma Laboratuvarı A.Ş. Invest Holding bünyesindedir.  Laboratuvar hizmetlerimize 2005 yılında İstanbul/Tuzla’da Gürültü ve Ses Ölçümleri faaliyetleriyle başlanmıştır. 2018 yılında faaliyet kapsamı genişletilerek Manisa Şube dahil olmak üzere; Baca Gazı Ölçümleri, İmisyon (Çevre Havası) ve Hava Kalitesi Ölçümleri, Çevresel Gürültü Ölçümleri, İşçi Sağlığı İş Güvenliği Ölçümleri ve Analizleri, Atık Su Analizleri, Arıtma Çamuru Analizleri,  Atık Yağ Analizleri, Atık Analizleri, Değerli Metallerin Analizleri, Numune Alma Hizmetleri gerçekleştirilmeye başlanmıştır.

Laboratuvar faaliyetlerini uluslararası geçerli yöntemlerin uygulaması ve deney hizmetlerinin güvenilirliğinin sağlanması ve performansının arttırılması amaçlarına yönelik olarak, TS EN ISO/IEC 17025 standardına göre kurulmuş kalite sistemi ile çalışma kararını alarak, yasal yönetmelikleri karşılayacak seviyede uygulamaya koymuştur.

Çalışmalarımızda hizmet kalitesinin arttırılması, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Bu sayede kalitemiz ölçülebilir hale gelmiş olup somut kararların alınmasında veri olarak kullanılmaktadır.

Laboratuvarımızın verdiği hizmetlerde tüm çalışanların çıkar çatışmalarından uzak, tarafsızlığını koruması, personelin yaptığı işteki tarafsızlığının sağlanması, her türlü mali, ticari ve şahsi baskıdan personelin uzak tutulması için gereklilikler sağlanmaktadır.

Sürdürülebilir Çevre İçin 2005 yılından Beri Hizmetinizdeyiz

Etrafımızda yer alan canlı ve cansız çevre ile bir bütün olarak yaşamak insan olmanın temel gerekliliğidir. Dünyamızın  hava su ve toprak dengesi insanlara sunulmuş en güzel armağandır. Bu armağanı gelecek nesillere taşımak için Asırlab Akademi Bilim Sanayi ve Araştırma Laboratuvarı AŞ. olarak hizmetlerimize devam etmekteyiz.

MİSYONUMUZ

Sürdürülebilirlik faaliyetlerini yürüten, kalite standartları ve yasal mevzuatlar çerçevesinde test, ölçüm, analiz, laboratuvar hizmeti veren, ulusal ve uluslararası platformlarda katılım sağladığı projeler ve organizasyonlar ile sektöründe öncü firmadır. Deneyimli çalışan kadromuz ile iş sağlığı ve güvenliği konusunda tüm gereklilikleri sağlayarak müşteri bilgi gizliliğini gözetip laboratuvar ihtiyaçlarını eksiksiz ve zamanında karşılamaktayız.

VİZYONUMUZ

Müşteri odaklı yaklaşımla, çalışmalarımızın güncelliğini, Ulusal ve/veya Uluslararası Standart veya tanımlanmış deney metotlarına uygun olarak, müşteri şartları doğrultusunda, İyi mesleki uygulama şartları sağlayarak, Tarafsız, Bağımsız, Dürüst, Gizlilik ilkesi ile güvenilir, alanında uzman laboratuvar olmaktır.